Ga naar de hoofdinhoud Overslaan en naar de voettekst gaan
Jordi Daniëls - <p data-start="1993" data-end="2138">Data scientist, AI specialist en ondernemer die laat zien hoe kunstmatige intelligentie werkt en hoe organisaties direct waarde kunnen creëren.</p>

Jordi Daniëls

Data scientist, AI specialist en ondernemer die laat zien hoe kunstmatige intelligentie werkt en hoe organisaties direct waarde kunnen creëren.

Vraag vrijblijvend informatie aan over Jordi Daniëls

Benieuwd hoe we samen aan iets moois kunnen bouwen? Stuur een bericht, we staan voor je klaar.

    5 van 5

    Jordi is een enthousiaste spreker die ingewikkelde onderwerpen op een toegankelijke manier kan uitleggen.

    Huub van Roosmalen

    Business Development Manager bij Saab

    Lees alle beoordelingen
    Boek Jordi

    Vraag vrijblijvend informatie aan over Jordi Daniëls

    3 ervaringen die je krijgt met Jordi Daniëls

    • Praktische handvatten en concrete strategieën waarmee je AI succesvol kunt implementeren binnen jouw organisatie en processen
    • Unieke inzichten in ChatGPT, inclusief tools en technieken om AI-gedreven content te herkennen en effectief te benutten
    • Inspiratie en motivatie om innovatie en ondernemerschap te stimuleren binnen de dynamische en snel veranderende wereld van technologie

    Vraag vrijblijvend informatie aan over Jordi Daniëls

    Benieuwd hoe we samen aan iets moois kunnen bouwen? Stuur een bericht, we staan voor je klaar.

      De schakel tussen technologie en toepasbaarheid

      Wat betekent kunstmatige intelligentie echt voor jouw organisatie? Veel bedrijven worstelen met het starten, implementeren en benutten van AI-tools. Spreker Jordi Daniëls biedt praktische inzichten die verder gaan dan de hype. Met zijn expertise in data science en ondernemerschap helpt hij bedrijven om technologie om te zetten in meetbare resultaten. Of het nu gaat om ChatGPT-detectie, ethische AI, of innovatie binnen bedrijfsprocessen, Jordi weet complexe onderwerpen toegankelijk te maken. Laat je inspireren door zijn frisse blik en concrete oplossingen.

      De essentie van praktische AI kennis

      Spreker Jordi Daniëls staat bekend om zijn gave om complexe AI thema’s om te zetten in kennis die organisaties direct kunnen toepassen. Zijn lezingen raken precies de kern van wat bedrijven nodig hebben om technologie om te zetten in vooruitgang. Hij laat zien wat kunstmatige intelligentie betekent voor strategie, processen en innovatie en biedt inzichten die verder gaan dan oppervlakkige trends. Zijn aanpak is helder, inspirerend en gericht op concrete resultaten voor teams die willen groeien met nieuwe technologie.

      Van academische excellentie naar praktijkgedreven expertise

      De achtergrond van spreker Jordi Daniëls vormt een solide basis voor zijn werk. Hij behaalde een Post Master in Artificial Intelligence met honours en bouwde diepgaande kennis op binnen zowel academische als technische omgevingen. Zijn ervaring als Lead AI and Data Science bij Saab gaf hem een brede kijk op innovatie en complexe uitdagingen binnen hightech sectoren. Deze periode zorgde voor een unieke combinatie van theoretische scherpte en pragmatische toepassingskracht die tot op de dag van vandaag voelbaar is in zijn werk.

      Als Head of Data and AI bij Zonnegilde werkt hij aan slimme toepassingen binnen de energietransitie. Hij laat zien hoe data en kunstmatige intelligentie bijdragen aan efficiëntere processen en toekomstgerichte oplossingen. Zijn rol vraagt om strategisch denken, technische diepgang en de vaardigheid om teams mee te nemen in verandering. Deze ervaring maakt hem een waardevolle bron van kennis voor organisaties die duurzame groei willen realiseren met technologie.

      Naast zijn werk binnen bedrijven is Jordi actief als ondernemer. Met GPT Detective ontwikkelde hij een tool die AI gegenereerde teksten kan herkennen. Met apeelingAI bouwde hij oplossingen voor bedrijven die chatbots en automatisering willen inzetten. Deze ondernemende projecten tonen zijn talent voor innovatie en zijn focus op praktische waarde. Ze maken hem tot een spreker die niet alleen vertelt over technologie maar ook dagelijks ziet wat werkt in het bedrijfsleven.

      Inzicht dat direct toepasbaar is

      De lezingen van spreker Jordi Daniëls helpen organisaties om AI te begrijpen en te gebruiken op een manier die resultaat oplevert. Hij brengt mythes terug naar de realiteit en maakt duidelijk welke stappen zorgen voor duurzame adoptie. Zijn keynote combineert visie met praktische handvatten en geeft teams de motivatie om technologie te omarmen.

      Waarde voor organisaties

      • Toepasbare strategieën die direct uitvoerbaar zijn
      • Inzicht in kansen en risico’s van AI detectie
      • Duidelijke stappen voor succesvolle AI implementatie

      De aanpak van Jordi is gericht op concrete actie. Hierdoor ontstaat enthousiasme binnen teams en ontstaat een duidelijk beeld van hoe kunstmatige intelligentie processen ondersteunt en versnelt.

      Spreker Jordi Daniëls inhuren voor praktische AI kracht

      Spreker Jordi Daniëls laat zien hoe technologie organisaties vooruit helpt met duidelijke inzichten, toepasbare strategieën en inspirerende voorbeelden. Boek spreker Jordi Daniëls voor jouw event. Neem vrijblijvend contact op voor meer informatie of om meteen een boeking te maken.

      Jordi Daniëls - <p data-start="1993" data-end="2138">Data scientist, AI specialist en ondernemer die laat zien hoe kunstmatige intelligentie werkt en hoe organisaties direct waarde kunnen creëren.</p>

      Klanten reviews

      5 van 5

      Jordi is een enthousiaste spreker die ingewikkelde onderwerpen op een toegankelijke manier kan uitleggen.

      Beoordeeld 5.00/5 gebaseerd op 1 klantbeoordelingen

      Lezingen

      Lezing van spreker Jordi Daniëls:

      ChatGPT detective: Is het echte of gestolen tekst?

      In een wereld waar AI steeds meer schrijftaken overneemt, groeit de uitdaging om originele teksten te onderscheiden van gegenereerde inhoud. Spreker Jordi Daniëls neemt je mee in de werking van tools die AI-gegenereerde teksten kunnen herkennen en bespreekt de impact hiervan op onderwijs, bedrijfsleven en ethische vraagstukken. Aan de hand van sprekende voorbeelden laat hij zien hoe je ChatGPT slim kunt inzetten én de risico’s van misbruik kunt minimaliseren. Een lezing vol praktische inzichten en oplossingen voor een probleem dat alleen maar relevanter wordt.

      Vraag vrijblijvend info aan: Jordi Daniëls ChatGPT detective: Is het echte of gestolen tekst?

      60 - 90 minuten

      Lezing van spreker Jordi Daniëls:

      Ondernemen met AI, wat zijn de ins and outs, wat zijn de lessons learned.

      Artificial intelligence biedt ongekende kansen, maar wat komt er echt kijken bij het starten en schalen van een AI-gedreven bedrijf? Spreker Jordi Daniëls deelt waardevolle inzichten uit zijn eigen ondernemerschap, inclusief de successen en de valkuilen. Hij bespreekt hoe je technologie effectief combineert met een sterke bedrijfsstrategie en hoe je jouw team en klanten meeneemt in dit proces. Of je nu aan het begin van jouw AI-avontuur staat of je strategie wilt aanscherpen, deze lezing biedt concrete lessen om direct toe te passen.

      Vraag vrijblijvend info aan: Jordi Daniëls Ondernemen met AI, wat zijn de ins and outs, wat zijn de lessons learned.

      60 - 90 minuten

      Lezing van spreker Jordi Daniëls:

      Starten met AI binnen het bedrijf (Ook beschikbaar als Workshop)

      Veel organisaties willen beginnen met AI, maar weten niet waar ze moeten starten. Spreker Jordi Daniëls geeft helder inzicht in hoe je de juiste projecten kiest en deze naadloos integreert in je bedrijfsprocessen. Hij laat zien welke stappen essentieel zijn voor succes en hoe je teams voorbereidt op de verandering die AI met zich meebrengt. Van strategie tot implementatie: na deze sessie weet je hoe jouw bedrijf concreet stappen kan zetten in de wereld van kunstmatige intelligentie.

      Vraag vrijblijvend info aan: Jordi Daniëls Starten met AI binnen het bedrijf (Ook beschikbaar als Workshop)

      60 - 90 minuten

      Predicting Long Term Collision Risk

      Video van spreker Jordi Daniëls

      Veelgestelde vragen (FAQ)

      Hier vind je de meest gestelde vragen over Jordi Daniëls

      Wie is Jordi Daniëls en waar is hij bekend van?

      Jordi Daniëls is data scientist, AI-specialist, ondernemer en spreker, bekend om zijn praktische benadering van kunstmatige intelligentie. Hij ontwikkelde GPT Detective, een tool voor het herkennen van AI-gegenereerde teksten, en apeelingAI voor chatbots en automatisering. In zijn lezingen vertaalt hij complexe AI-vraagstukken naar concrete toepassingen voor organisaties.

      Wat is de achtergrond en expertise van Jordi Daniëls?

      Jordi Daniëls heeft een Post Master in Artificial Intelligence met honours en combineert technische AI-kennis met ervaring uit het bedrijfsleven. Hij werkte als Lead AI and Data Science bij Saab en is Head of Data and AI bij Zonnegilde. Zijn expertise omvat data science, AI-implementatie, automatisering, ChatGPT en innovatie binnen bedrijfsprocessen.

      Over welke onderwerpen geeft Jordi Daniëls presentaties, keynotes en workshops?

      Jordi Daniëls geeft lezingen en keynotes over praktische AI-toepassingen, ChatGPT-detectie en ondernemen met kunstmatige intelligentie. Zijn aanbod bevat onder meer ‘ChatGPT detective: Is het echte of gestolen tekst?’ en ‘Ondernemen met AI’. Het onderwerp ‘Starten met AI binnen het bedrijf’ is daarnaast beschikbaar als workshop voor organisaties.

      Voor welke sectoren en evenementen wordt Jordi Daniëls het meest gevraagd?

      Jordi Daniëls richt zijn lezingen op organisaties die AI praktisch willen toepassen binnen strategie, processen en innovatie. Zijn thema’s zijn Technologie & ICT, AI & Technologie en Ondernemen. Door zijn ervaring bij Saab en zijn huidige rol bij Zonnegilde sluit zijn expertise ook aan bij hightechomgevingen en organisaties die werken aan de energietransitie.

      Hoe helpt Jordi Daniëls organisaties om te starten met AI?

      Jordi Daniëls helpt organisaties bepalen welke AI-projecten geschikt zijn om mee te beginnen en hoe deze in bestaande bedrijfsprocessen kunnen worden geïntegreerd. In ‘Starten met AI binnen het bedrijf’, dat ook als workshop beschikbaar is, behandelt hij de stappen van strategie naar implementatie en hoe teams kunnen worden voorbereid op verandering door kunstmatige intelligentie.

      Wat is de visie van Jordi Daniëls op praktische AI en succesvolle AI-implementatie?

      Jordi Daniëls benadert AI vanuit toepasbaarheid in plaats van alleen technologische mogelijkheden. Zijn lezingen maken duidelijk welke stappen nodig zijn voor duurzame adoptie en hoe kunstmatige intelligentie strategie, processen en innovatie kan ondersteunen. Vanuit zijn werk als Head of Data and AI bij Zonnegilde verbindt hij technische diepgang met praktische implementatie binnen organisaties.

      Wat vertelt Jordi Daniëls over ChatGPT en het herkennen van AI-gegenereerde teksten?

      Jordi Daniëls behandelt in de lezing ‘ChatGPT detective: Is het echte of gestolen tekst?’ hoe AI-gegenereerde inhoud kan worden herkend en welke gevolgen dit heeft voor onderwijs, bedrijfsleven en ethische vraagstukken. Zijn kennis is mede gebaseerd op GPT Detective, de tool die hij ontwikkelde om teksten te analyseren op mogelijke AI-generatie. 

      Hoe kan ik Jordi Daniëls boeken of inhuren voor een evenement?

      Jordi Daniëls is via Sprekersarchitecten te boeken als spreker voor een keynote, presentatie of lezing over AI, ChatGPT, technologie en ondernemerschap. Ook zijn sessie ‘Starten met AI binnen het bedrijf’ kan als workshop worden ingezet. Je kunt bij Sprekersarchitecten informatie aanvragen over zijn beschikbaarheid en de mogelijkheden voor jouw evenement.

      Wat kost een lezing of workshop van Jordi Daniëls?

      De prijs om Jordi Daniëls als spreker te boeken varieert per aanvraag omdat het tarief afhankelijk is van onder andere de voorbereidingstijd, de duur, de groepsgrootte en de locatie van het evenement. Aangezien deze factoren per opdracht verschillen, adviseren we om contact op te nemen met Sprekersarchitecten voor een vrijblijvende prijsopgave op basis van jouw evenement en wensen. Contacteer ons hier.

      Vraag vrijblijvend informatie aan over Jordi Daniëls

      Benieuwd hoe we samen aan iets moois kunnen bouwen? Stuur een bericht, we staan voor je klaar.

        Hulp nodig?

        Telefoon: 0162 455 610

        E-mail: contact@sprekersarchitecten.nl